Kategorie

Szukaj

Newsletter

Bądź zawsze dobrze poinformowany o ważnych zmianach, nowych produktach lub usługach oraz specjalnych ofertach w naszym sklepie. Zapisz się na darmowy biuletyn już teraz.

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.

Dane firmy

FIRMA DENIX sp zoo sk

FIRMA DENIX sp zoo sk

Adres

ul. Strumykowa 2

58-200 Dzierżoniów

E-mail
Telefon

telefon: 534 173 005

Konto bankowe

Bank PKO: 13 1020 5138 0000 9402 0196 7496

Dane firmy:

NIP: 8822123879

O nas

SkandynawskiDom to sklep oferujący swoim klientom szeroki wybór asortymentu, nie tylko mebli, ale także artykułów gospodarstwa domowego czy dodatków. Skandynawski dom to najnowsze kolekcje, nowoczesne trendy i ponadczasowe style.

Nasze produkty dostępne są dla szerokiej gamy odbiorców ze względu na niezwykle umiejętne połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami. Oferta sklepu przygotowana została z myślą o ludziach nowoczesnych, świadomych własnego stylu.

Naszym autem jest profesjonalne doradztwo, obsługa, a także konkurencyjne ceny, liczne wyprzedaże oraz promocje mające na celu usatysfakcjonowanie najbardziej wymagających klientów. Nasi doradcy inspirowani są światowymi trendami.

Bogaty asortyment oferowany przez sklep zaspokoi gusta oraz potrzeby osób w każdym wieku. Różnorodność wzorów, wymiarów oraz kolorystyki sprawi, iż w Skandynawskim Domu każdy znajdzie coś dla siebie.

Skandynawski Dom to sklep wykreowany z myślą o ludziach, którzy cenią sobie dobry styl. Przeżyj z nami niezwykłą i niezapomnianą przygodę.

Sprawdź stan połączenia z internetem